Mateřská škola Palováček s.r.o., Suvorovova 199, 741 01 Šenov u Nového Jičína

Uzavření MŠ Palováček s. r. o. v době
letních – hlavních prázdnin

Ředitelka mateřské školy přerušuje po projednání se zřizovatelkou Marií Havrlantovou provoz MŠ Palováček s.r.o. v době letních – hlavních prázdnin po dobu celozávodní dovolené společnosti Hanon Systems Autopal Services s.r.o. a Varroc Lighting Systems s.r.o. (3. týdny) v termínu
29. 7. 2019 – 18. 8. 2019.

Provoz MŠ bude od 6,00 do 16,00 hodin.

Další pokyny:
Dle ustanovení Školního řádu děti, jejichž matky jsou na MD a RD zůstávají po dobu letních prázdnin doma.
Děti, jejichž zákonní zástupci nejsou zaměstnanci závodu Hanon Systems Autopal Services s.r.o., s.r.o. a Varroc Lighting Systems, s.r.o. zůstávají doma po dobu 5 týdnů.

Zapsání dětí k docházce v záznamovém archu je závazné, tzn. nelze již děti dodatečně odhlásit v průběhu prázdnin (dětem budou počítány obědy po celou dobu uvedené docházky).

Odhlášení je možné pouze po předložení potvrzení od lékaře o zdravotní nezpůsobilosti dítěte.

Prominutí úplaty
Úplata v době hlavních – letních prázdnin:
Úplata je prominutá pouze zákonnému zástupci dítěte, které nastoupí v následujícím školním roce k povinnému vzdělávání do Základní školy a dítě omluví z docházky na celé dva měsíce červenec, srpen.

Mgr. Lenka Macíčková
ředitelka MŠ Palováček s.r.o.

Rubrika: Aktuality