Vážení rodiče a milé děti,
všechny Vás srdečně vítáme na stránkách naší mateřské škole Palováček. S některými se již známe z loňského školního roku, ostatní rády poznáme :). Přes léto jsme se na Vaše ratolesti moc těšily. Věříme, že si společně užijeme rok plný poznávání, výletů, zábavy, učení a her.
Jsme rády, že v nás máte důvěru a svěříte nám Vaše nejcennější poklady, abyste si mohli v klidu plnit své pracovní povinnosti. Ačkoli nemůžeme nahradit rodinu, budeme o děti pečovat s největší láskou a porozuměním. Pevně věříme, že se v naší školce dětem bude líbit a budou zde spokojené.
Kolektiv zaměstnanců

HURÁ DO ŠKOLKY  

Rubrika: Aktuality

Related Posts

Aktuality

V tomto školním roce neproběhne sběr papíru

Děkujeme všem za dosavadní spolupráci při sběru papíru, ale v návaznosti na situaci na trhu s druhotnými surovinami nebudeme v letošním školním roce sbírat papír viz. odkaz níže. DOPIS